Lazerinės klinikos procedūros

„Klix“ mokėjimų būdai

„Klix Mokėjimas dalimis“ suteikia galimybę el. parduotuvės pirkėjams apsipirkti su paskola ir grąžinti mokėjimą dalimis. „Klix“ – tai techninis sprendimas, kurį naudojant galite greitai ir saugiai apsipirkti internetu. Daugiau informacijos apie „Klix“ techninį sprendimą galite rasti čia.

Pirkdami ir pasirinkdami „Klix Mokėjimas dalimis“, turėsite galimybę gauti „Klix“ partnerių – kredito davėjų – pasiūlymus, palyginti juos ir išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą bei nuotoliniu būdu pasirašyti paskolos sutartį. 

KLIX 1, KLIX 3 ir KLIX 6

Tai atidėto atsiskaitymo būdas, kuriuo galite pasinaudoti pasirinkę „Klix“ partnerių pateiktą paskolos pasiūlymą, kuris taikomas visoms krepšelyje esančioms prekėms. Atsiskaitykite per 1, 3 arba 6 mėnesius be pabrangimo, tačiau jei paskolos sumos negrąžinsite per pirmus 1, 3 arba 6 mėnesius, bus taikomi papildomi mokesčiai, apie kuriuos jus informuos kredito davėjas pateikdamas pasiūlymą. Taigi, tai galimybė naudotis lankstesniais grąžinimo terminais ir mokėjimus išsidėstyti pagal savo galimybes.

KLIX Standard

Tai atidėto atsiskaitymo būdas, kuriuo galite pasinaudoti pasirinkę „Klix“ partnerių pateiktą paskolos pasiūlymą, kuris taikomas visoms krepšelyje esančioms prekėms, kai pirkinių kainos suma yra ne mažiau kaip 100 EUR ir ne daugiau nei 7000 EUR. Šis atsiskaitymo būdas nuo KLIX 1, KLIX 3 ir KLIX 6 skiriasi tuo, kad paskolą, gautą pirkiniams įsigyti, galite grąžinti per pasirinktą terminą (iki 36 mėnesių) mokant palūkanas. Taigi, tai galimybė pasirinkti sau tinkamą paskolos grąžinimo terminą ir mokėjimus išsidėstyti pagal savo galimybes.

Vartojimo kredito davėjai, kurie teikia paskolos pasiūlymus naudodamiesi „Klix“ techniniu sprendimu:

  • AS „Citadele Banka” Lietuvos filialas;
  • UAB „Finansų bitė”.

Apie tai, kuris kredito davėjas teikia pasiūlymą, jums bus nurodyta prie kiekvieno „Klix“ jums pateikto pasiūlymo.

KAS GALI PIRKTI PREKES SU PASKOLĄ?

  • Bet kuris nuolatinis Lietuvos gyventojas.
  • Paskolos gavėjas turi turėti nuolatines oficialias mėnesines pajamas.
  • Paskolos gavėjo amžius: 18 metų ir daugiau.
  • Paskolos suma: nuo 100 iki 7 000 EUR.
  • Paskolos terminas: nuo 1 iki 36 mėnesių.
  • Pradinis įnašas nuo 0 %*

Naudojimo instrukcija